top of page
otomatik kapı firma

Yangın Kapıları

Yangın kapılarının hem üretimini hem de montajını yapmaktayız.  Ayarlanabilir kasa seçeneği ve panik barlı yangın kapıları da ürün yelpazemizde bulunmaktadır. Güçlendirilmiş kanatlar çatlamaz ve duman geçirmez. Teknik şartnamelerinize uygun olarak üretim yapılmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini de ön plana atmaktayız. Uzman personelimiz sizler için en uygun modelleri sunmaktadır. 

Tüm yangın kapıları TSE Belgeli, CE Belgeli, 60 Dk Yangına Dayanıklı, 90 Dk Yangına Dayanıklı, 120 Dk Yangına Dayanıklı olarak üretilmektedir. Sertifikalı yangın kapılarımız yangın alarm butonu olarak da üretilmektedir. Yangın sprink sistemleri  olarak ayrıca proje danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Camlı ve camsız olarak 2 farklı seçenek ile üretilmektedir.  Beyaz, Kırmızı, Siyah, Sarı, Turuncu, Krem ve Gri renkler en çok tercih edilen modellerdir. İstediğiniz özel ölçülere göre imalat yapılabilmektedir.  Tek kanat ve çift kanat olarak 2 ana kategoride ürünler bulunmaktadır. Arka taraf görünsün istiyorsanız eğer daha estetik olan camlı yangın kapıları tercih edilebilir. Ahşap desenli olan ve yana kayar yangın kapısı olarak da farklı modern çözümler sunulmaktadır.  Çift kanat manfezli yangın kapısı da güçlü model arayanlara özel üretilen seçeneğimizdir. 80*205 ve 95*208 genel olarak üretilen kapı ölçülerimizdir. Yangına dayanıklı şaft kapağı ve teknik hacim kapısı imalatı da Kapı Teknolojileri tarafından yapılmaktadır. Hızlı imalat ve hızlı montaj imkanı da firmamız tarafından sunulmaktadır. 

Son Teknoloji Ürünler, Kaliteli, Ekonomik ve Estetik Çözümler

Kaliteli Hizmet · Hızlı Servis Ağı · Deneyimli Uzman Ekip

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

bottom of page