top of page
otomatik kapı firma

Fotosel Kapılar

Otomatik fotoselli kapılar, radarlarının yani fotosellerinin bir cisim hareketi algıladığında otomatik olarak açılması ve kısa süre içinde kapanmasının ayarlanabilir olması özelliğiyle, insan giriş-çıkış mekanizmasının yoğun olduğu mekanlarda özellikle tercih edilen otomatik kapı modelidir. İç ortam ile dış ortamı hava akımı açısından hem de toz ve rüzgar girişini engellemek açısından kontrollü bir şekilde bölmektedir. Bu kullanım mantığı sayesinde mekanlarda ısı tasarrufu sağlamaktadır. Her türlü en ve yükseklikte, her türlü projeye ve detaya uygulanabilir niteliklere sahip otomatik kapı modelleridir.

Otomatik yana kayar fotoselli kapılara, kullanım amacına yönelik olarak program seçim anahtarı, batarya, elektronik kilit, anahtarlı şalter, kartlı&şifreli geçiş sistemi, uzaktan kumanda ve değişik cam alternatifleri gibi çeşitli seçenekler eklenebilir. Otomatik olarak yana kayar açılan fotoselli kapılar genellikle mağaza, banka, ofis, büro, otel, süper market, restaurant, üniversite, avm, iş merkezi gibi birçok alanda uygulama imkanı bulur.

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

bottom of page