top of page
otomatik kapı firma

Seksiyonel Garaj Kapısı

Şık çizgilere sahip motorlu seksiyonel garaj kapıları, dikey olarak yukarı doğru hareket etmektedir. Bu sayede garajınızın önündeki alanda, daha çok kullanabileceğiniz yer kazanmış oluyorsunuz. Garaj ve otopark girişlerimiz dikdörtgen, eğik tavanlı ya da kemerli dahi olsa seksiyonel kapıların montajı her zaman mümkün olmaktadır. Bu yüzden, sonradan yapılacak restorasyonlarda da ileri teknoloji kalitesine geçmek mümkün olacaktır. Siz hayalinizdeki garaj kapısını istediğiniz gibi seçin, Ev ve garaj kapısı dizayn programı uygulamasını hazırlasın. Ücretsiz keşif sonrası mekanınıza uygun seksiyonel kapı modeli belirlenebilir.

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

otomatik kapı firma

Sarmal Kapı Teknolojisi

Motor dâhil komple sistemler

Kapı Teknolojileri; RollMatic olarak tabir edilen garaj kapısı sayesinde garaj önünde ve içindeki boş alan daha efektif kullanılmaktadır. Park etmek için kapıya yanaştığınızda, garajdaki tavan alanı da boş kalmaktadır. RollMatic kapı profili, kaliteli paslanmaz alüminyumdan yapılmaktadır. Kalite ve standart olarak modern ileri teknoloji motor tekniğine sahip olarak üretilmektedir.

Motor, tamburun dışında bulunur ve bu sayede bakım ve tamir gibi ihtiyaçlarda kolayca ulaşılabilir. RollMatic kapının hareketlenmesi ve durması çok yumuşak ve sessizdir; bu sebeple kapı kalitesi öne çıkmaktadır. İç buton ve garaj aydınlatması kumanda gövdesinin içine entegre edilmiştir. Ücretsiz keşif sonrası mekanınıza uygun sarmal kapı modeli belirlenebilir.

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

bottom of page