top of page
otomatik kapı firma
otomatik kapı firma

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri; Çelik Sarmal Kepenkler, Mini Pencereli Sarmal Kepenk, Galvaniz Çelik Kepenk, Tül Kepenkler ve Endüstriyel Kepenk olarak 5 ana kategoride listelenebilir

Çelik Sarmal Kepenkler

Özellikle iş yerlerinizin güveliği ve estetiği için kullanılan en modern ve ileri teknoloji otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern ve estetik mimarisinde ve konutlarınızda, hem kullanılabilirlik hem de estetik açısından çelik sarmal kepenk uygulamaları önemli ürünlerdir. İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin dışında endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile dışarıdan gelebilecek darbeler ve rüzgara karşı kepenklerin dayanıklılığını arttırma özelliği olan güçlendirilmiş paneller ile uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunmaktadır. Çelik ve güçlendirilmiş poliüretan malzemeden imal edilen bu profiller, korozyon oluşumuna da imkan tanımamaktadır. İş yerinizin ısı ve ses izolasyonunu sağlamak için kullanılan parçadır. Alt kısımdaki etek lastikleri ve oluklara monte edilen özel fırça malzemesi sayesinde rüzgar, güneş ışınları, yağmur ve kar gibi hava şartlarından koruması ile, iş yerinizin temiz ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Hayatınıza kolaylıklar katar. Uzaktan kumandalı ve butonlu olarak açma özelliği ile size yüksek yaşam standartları sunar. İsteğe bağlı olarak elektrik kesintilerine karşı ups takılma özelliği de bulunmaktadır.

Mini Pencereli Sarmal Kepenk

Otomatik kepenk sektörüne bilgi ve tecrübesini kullanarak farklı bir yaklaşım getiren Kapı Teknolojileri, otomatik kepenk sistemleri ile iş yeriniz kapalı olduğunda bile sergilemek istediğiniz mağaza ürünlerin sergilenmesi açısından mini pencereli ya da mikro delikli kepenk modelleri ile size farklı çözümler sunuyor. Mini pencerelere sahip sarmal kepenklerimiz güvenlik açısından alüminyum sarmal kepenkler ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte, mini pencereleri ile güvenlik görevini yaparken aynı zamanda vitrinlerinizi de sergilemeye devam etmenizi sağlamaktadır. Standart olarak pencerelerin ölçüsü 100 mm x 42 mm olup kepenklerde istenilen kısımlarda pencereler kullanma imkanı bulunmaktadır. Farklı pencere ölçü ve boyutları kapı teknolojileri mühendisleri tarafından çizilmekte ve uygulanmaktadır.

otomatik kapı firma
otomatik kapı firma

Galvaniz Çelik Kepenk

Endüstriyel sarmal kapılar, fabrika veya depo, binalarının mal giriş, çıkış, yükleme, boşaltma noktalarında trafiği sağlamak amacıyla kullanılan çok uzun ömürlü otomatik kapı modellerimizdir. Sarmal kapının gövdesini oluşturan çift cidar modülü ile esneme ve rüzgar dayanımınu en üst seviyeye taşımaktadır. Yine çift cidarı sayesinde ses ve gürültü izolasyonunu üst seviyede yapabilmektedir. Sarmal kapı sistemleri, aşağıdan yukarıya doğru üst kısımda rulo halinde toplanmaktadır. Eğer kiriş mevcut ise kiriş arkasına veya kirişin alnına yer işgal edilmeden montaj yapılmaktadır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir.

Sarmal kapı sistemleri, fabrika, depo ya da bina gibi meskenlerde geçiş aralığı ve yüksekliğine uygun olarak üretilebilmektedir. Sarmal kapı sistemleri, standart (beyaz 9010), (gri 9006), (krem 1015) renkte olan otomatik kapı panellerdir. Bina dış cephesine uygun olarak farklı renklerde de uygulanabilir. Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre, farklı sarım tipleri ile kullanılabilmektedir. Sarmal kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip, radarlı, fotoselli ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

Tül Kepenkler

Otomatik Kepenk sektörüne bilgi ve tecrübesini kullanarak farklı bir yaklaşımlar getiren Kapı Teknolojileri otomatik kepenk sistemleri, iş yerleriniz kapalı iken sergilemek istediğiniz ürünlerin mağazalarını ziyaret edilmeden bile dışarıdan vitrindeki ürünlerinin fiyat ve modelleri rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Sergilenmesi açısından mini pencereli ve mikro delikli kepenk modelleri ile size farklı çözümler sunmaktadır. Mikro delikli sarmal kepenk, güvenlik açısından alüminyum sarmal kepenkle aynı özelliklere sahip olup, mikro delikleri ile güvenlik görevini yaparken, vitrinlerinizde de sergilemeye devam etmenizi sağlamaktadır. Mikro deliklerin ölçüsü 2mm olup kepenklerde istenilen kısımlarda mikro delikli kullanılabilmektedir. Mini pencereli kepenk modelleri ile benzerlik göstermektedir. Daha şık ve estetik oldukları için avm ve iç mekan kepenkleri olarak kullanılabilmektedir.

otomatik kapı firma

Endüstriyel Kepenkler

Fabrika ve yüksek imalat ve yüksek güç gerektiren sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen ürünlerdir. Fabrika ve depo gibi mal giriş çıkışlarının olduğu yerlerde seksiyonel kapılar gibi kullanılan bu kepenkler daha sağlam olan otomatik kapı eçeneklerdir. Ses ve ısı izolasyonları da iyi derecededir. Endüstriyel kepenkler standart (beyaz 9010), (gri 9006), (krem 1015) renkte olan seçenekler ile üretilmektedir. Uygulanacak yerin cephesine uygun olarak farklı renklerde de üretilip uygulanabilir. Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre, farklı sarım şekilleriyle kullanılabilir. Sarmal kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip, radarlı, fotoselli ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

bottom of page