top of page
otomatik kapı firma

Sanayi Tipi Kapılar

Sanayi tipi seksiyonel kapılar, hızlı pvc kapılar, sarmal kapı ve kepenk sistemleri olarak 3 ana kategoride bu ürünler listelenmektedir.

Sanayi tipi seksiyonel kapılarda geniş ürün yelpazesi

Seksiyonel kapılar dikey olarak hareket edebildikleri için, kapının önünde ve arkasında yer kaybını önler. Kapı panelleri tavan altında yatay olarak, kapı açıklığı üstünde dikey olarak ya da çatıya paralel olarak konumlanır. Sacdan, sac-alüminyum ürünlerinde ya da sadece alüminyumdan üretilen yüksek teknoloji serisine sahip seksiyonel kapılar, geniş model alternatifi, üstün kaliteli görünümleri ve sertifikalı güvenlik özellikleri ile öne çıkıyor. Kompakt seksiyonel kapı panelleri dikey olarak doğrudan kiriş arkasında monte edilebiliyor. Sanayi tipi seksiyonel kapılar, aydınlatma kubbesi, cam tavanları ve cepheleri olan yapılarda düşük sürme derinliği nedeniyle özellikle kullanılıyor. Sanayi tipi endüstriyel otomatik kapı modellerinde geniş ürün yelpazesi sunuyoruz.

otomatik kapı firma

Yüksek Hızlı Açılır PVC Kapılar

Kapı Teknolojileri sanayi tipi hızlı kapılar, iç bölümler ve dış cephede mal ve ürün giriş çıkışını yani ürün akışının optimizasyonu için gerekli ürünlerdir. Aynı zamanda iç hava koşullarının ayarlanmasına yardımcı olmak amacıyla geliştirilen otomatik kapılardır. Kapı Teknolojileri hızlı kapı modellerinde, düşey ve yatay çalışan şeffaf&renkli brandalı kapılar, seksiyonel ve sarmal kapılar ile seçenekler ve spiral yuvalı düşey yüzeyli hızlı alüminyum sarmal kapılar bulunuyor. Bu tip kapılar, enerji tasarrufu sağlama özelliğine sayesinde de tercih edilen kapılardır. Şeffaf bölmeye sahip modelleri sayesinde de arka taraf görüşebilir ve güvenlik bir bakımdan sağlanmış olur.

Ekonomik Sarmal Kapı ve Kepenk Sistemleri

Kapı Teknolojileri sarmal kapı ve kepenk sistemleri, çok zekice tasarlanmıştır ve az parçalı sac ve alüminyum modeller oldukça ekonomiktir. Günlük kullanıma uygun kapılardandır. Sarmal kapı ve kepenk sistemleri kapının üstünde çok az yer kaplamaktadır. Yan kısımlarda ve üst kısımlarda alan kaybına neden olmamaktadır. Her türlü özel durumlarda bile çözüm üreten Kapı Teknolojileri ekibinin geliştirdiği sarmal kapı ve kepenk sistemleri, en üst standartlara sahip olacak şekilde üretilmektedir. Ekonomik ve uygun fiyatlı aradığınız sanayi tipi otomatik kapı modelleri bunlardır.

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

bottom of page