top of page
otomatik kapı firma

Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark bariyer sistemlerimiz, çok sık çalışmaya uygun olarak üretilmiştir. Araç giriş-çıkış yoğunluğu fazla olan yerlerde güvenli ve kontrollü geçişi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bariyer sistemlerimiz açık veya kapalı her türlü umumi otopark girişlerinde, fabrika, konut, apartman-site benzeri özel bina ve meskenlerin bahçe ve otopark girişlerinde, havaalanı, otobüs terminali, avm gibi halka açık kalabalık mekanlarda, kontrollü geçişi sık olan yerlerin sirkülasyonunu sağlamak için en uygun ve kullanılabilir sistemlerdir. Bariyer sistemlerimiz, Avrupa kalite standartlarına sahip olan otomatik kapı ürünlerdir. Bariyer sistemlerimizde standart olarak; motor kontrol ünitesi, emniyet fotoseli, flaşör lamba, uzaktan kumanda, alıcı kartı kit ile birlikte uygulanmaktadır.

Bariyer sistemlerimize her türlü kartlı veya şfreli geçiş, istenilen sayıda uzaktan kumanda, buton kontrolü gibi birçok özellik ilave edilebilir. Otopark bariyer sistemlerimiz, 300cm - 600cm arasında kol uzunluklarına sahip olup, dış ortam koşullarına dayanıklı paslanmaz gövdeli, çok sık açılıp kapanmaya uygundur. 300cm'lik bariyerler 3-4 sn'de açılır. Kısa olduğu için daha hızlı ve daha uzun ömürlüdür. 600cm'lik bariyerlerimiz ise yaklaşık olarak 8-9 sn'de açılır. Daha hızlı zamanlarda açılan bariyer modelleri tehlikeli ve standartlara dışındadır..

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

bottom of page