top of page
otomatik kapı firma

Ameliyathane Kapıları

Tam steril alanlar, yarı steril alanlar, septik ameliyathane salonları, aseptik ameliyathane salonları, şartlandırılmış olan ortamlar ve laboratuvar salonları gibi yerlerde hijyenik hepa filtreden geçen basınçlı ortamın sağlanmasına yardım eden kapılardır. Bu hermetik kapılar, maksimum sızdırmazlık seviyesinde ürünlerdir ve güçlü performans ile bir araya getirilmiştir otomatik kapı modelleridir.

Hijyenik bir ortam ve etkili bir izolasyonun olması gereken tüm alanlarda kullanılan hermetik kapılar, özellikle hastane ve ameliyathane salonlarında kullanılması gereken kapı ürünüdür. Hermetik kapılar paslanmaz çelik paneline sahiptir. Ve aynı zamanda istenilen renk seçeneği ile compact laminat panelli olarak da üretilebilmektedir.

Kısmi hermatik yapılara sahip olmasından dolayı ameliyathanenin hijyenini korurlar. Yaklaşım sensörü yani fotosel ile çalıştığından dolayı elle temas gerektirmeden açılıp kapanır. Böylece olması gereken hijen korunması sağlanmış olur. Buzlu camlara sahip olduğu için içeride operasyon ya da ameliyat olup olmadığı anlaşılabilmektedir.

Detaylı bilgi için Kapı Teknolojileri Broşürümüz incelenebilir. İsterseniz Kapı Teknolojileri temsilcisi ile 0533 614 13 79 nolu numara üzerinden görüşebilirsiniz.

bottom of page