top of page
  • Yazarın fotoğrafı

Pencere İçin Panjurlu Kepenk Yapma

Bir pencere olarak panjur üretimine ilgi son 5 yılda artmaktadır. İstediğiniz zamanda çalışmasını sağlayan bir teknolojiye sahiptir.Bir pencere olarak panjur üretimine ilgi son 5 yılda artmaktadır.

Pencere panjurlu panjurlara eğilim daha da popüler hale geliyor, bu nedenle şimdi pencere panjur üretimi için işinizi başlatmak veya geliştirmek için iyi bir zaman olabilir.

Kapı Teknolojileri, pencere kepenkleri imalat işinde geçim yapmanıza yardımcı olacak makinelere sahiptir.


Sadece bölgenizle de sınırlı kalmayacaksınız, pencere kepenk alanı sadece bölgenizde değil, dünya çapında. Bu, İnternette her yerden bulunabilir ve pencere kepenkleri yapmanız istenebileceği anlamına gelir.


Pencereler için panjurlar yapmak, Kapı Teknolojileri tarihinin kanıtlanmış bir özelliği olan kaliteli ekipmanlarla başladığınızda daha kolay bir zanaattır.


Konuma, hava durumuna ve iklime bağlı olarak, farklı boyutlarda panjurlar talep edilebilir ve Kapı Teknolojileri panjur ekipmanları bu farklı boyutları kapsar, böylece daha geniş bir müşteri yelpazesine sahip olabilirsiniz.


Panjurlu pencere panjurlarını farklı panjur genişliklerinde yapmak, müşterilerin kendi bölgeleri için ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar. Daha fazla güneş ışığı ve güzel manzara ile bir müşteri, mümkün olan en büyük görünümü, yani daha büyük örtücüler isteyecektir.

Daha güçlü güneş ışığına sahip olan iklimler, bir müşteri manzarayı isteyebilir ancak sıcak iklimlerle ilgili ısıyı istemeyebilir. Kapı Teknolojileri'nin perde yapma ekipmanı, işinizde birden fazla boy panjur üretmenize izin verir.


Daha popüler olan plantasyon kepenk tarzı, yani güney kepenkler. Normalde daha büyük panjur boyutlarında bulunur, bu stil Kapı Teknolojileri makinelerimiz kullanılarak da yapılabilir. Trendleri takip etmek, bu işte çok yönlü olmak için bir zorunluluktur, panjur makinelerimiz size bu konuda yardımcı olabilir.


Kapı Teknolojileri ayrıca kepenk yapım ekipmanını da yeniler. Birçok müşterimizden yıllardır sahip oldukları makinelerini geri yüklememizi istedi, böylece yaşadıkları aynı kalitede devam edecekler.

Yenilenmiş panjur yapma ekipmanları (yenilenmiş ve restore edilmiş), parça parça geçirildiğinden ve Kapı Teknolojileri'nin en yüksek standartlarına göre denetlendiğinden beri en iyi durumdadır.


Bu, zaman zaman yenilenmiş panjur makineleri de satmamıza olanak tanıyor, çünkü panjur ekipmanlarımızı bazen emekli olanlardan satın alıyoruz.


Bir pencere kepenk yapma servisi çalıştırmak, tutarlı bir kalite ile üretilebilecek bir ürün sunmak veya müşterilerin başkalarına göstermek isteyip istemediğinizi belirtmek anlamına gelir.


Kepenk yapma makine sahipleri, kendi kalitelerini kontrol edebilen üreticilerdir ve kaliteye göre üretilen makineler ile başlar.

Panjur ekipmanımız yalnızca ABD'de üretilir, yenilenir ve denetlenir.


Pencere kepenk makineleri üreticisi Kapı Teknolojileri, İstanbul'da ve tüm Türkiye'deki işletme sahipleri için kepenk üretim makineleri üretiyoruz.


Pencere kepenkleri imalat işinde doğru ekipman konusunda size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için lütfen Bize Ulaşın.


Tüm kredi kartlarını kabul ediyoruz. Finansman ve / veya Muhtemelen Bir Kiralama Seçeneği Sağlamanıza Yardımcı Olabilir Durumunuza Daha Uygun Olabilir. Size Nasıl Daha İyi Hizmet Verebileceğimizi Görmek İçin Bizi Arayın.


13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page